W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Urząd Gminy Gostynin

ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
pow. gostyniński
woj. mazowieckie

tel.: +48 24 236 07 50
fax: +48 24 236 07 69

ePUAP: /nu6a6ae677/skrytka
e-mail: ug@gminagostynin.pl
Strona internetowa: www.gminagostynin.pl

NIP URZĘDU: 971-02-95-009
REGON URZĘDU: 610022854
NIP GMINY: 971-065-94-40

Powrót

Ogłoszenia

Wersja strony w formacie XML



W związku ze zmianą przepisów dot. utrzymania czystości i porządku w gminach w zakresie odbioru odpadów komunalnych, Urząd Gminy Gostynin informuję, że organizowane są spotkania dla mieszkańców Gminy informujące ich o zasadach i sposobie odbioru odpadów.

Poniżej podajemy harmonogram zebrań.



Harmonogram zebrań dot. odbioru odpadów komunalnych z nieruchomości


Lp.

Sołectwa

Ilość sołectw

Data i miejsce zebrania

uwagi

1

Baby Dolne- Rybne, Baby Górne – Zieleniec, Budy Kozickie, Solec – Wrząca

4

04.03.2013r. Godz. 17 00

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Solcu.


2

Huta Nowa – Zuzinów- Aleksandrynów, Krzywie,

Nagodów – Rumunki

3

04.03.2013r. Godz. 17 00

Szkoła Podstawowa w Teodorowie


3

Rębów,Niecki, Dąbrówka, Józefków, Marianka – Górki Pierwsze, Górki Drugie, Gulewo, Białotarsk,

8

05.03.2013r. Godz. 17 00

remiza OSP w Białotarsku


4

Belno – Pomarzanki, Jastrzębia, Sokołów

3

06.03.2013r. Godz. 17 00

Szkoła Podstawowa w Sokołowie


5

Kozice – Polesie, Lipa – Sałki – Ruszków, Strzałki – Osada

3

06.03.2013r. Godz. 17 00 remiza OSP w Kozicach


6

Bolesławów, Emilianów,

Rogożewek, Stefanów

4

07.03.2013r. Godz. 17 00

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Emilianowie


7

Antoninów – Białe, Klusek

2

07.03.2013r. Godz. 17 00

Gminne Centrum Kultury i Tradycji Wsi Gminy Gostynin w Białem


8

Gorzewo – Marianów Luc., Lucień, Helenów

3

11.03.2013r. Godz. 17 00 Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Lucieniu


9

Choinek, Kazimierzów, Miałkówek – Budy Lucieńskie

3

11.03.2013r. Godz. 17 00

remiza OSP w Kazimierzowie


10

Gaśno, Legarda, Podgórze, Bierzewice

4

12.03.2013r. Godz. 17 00

Dom Ludowy w Legardzie


11

Bielawy, Jaworek, Mysłownia Nowa, Zwoleń, Łokietnica

5

12.03.2013r. Godz. 17 00

Szkoła Podstawowa w Zwoleniu


12

Zaborów Stary – Stanisławów, Zaborów Nowy – Hut a Zab.

2

13.03.2013r. Godz. 17 00 Szkoła Podstawowa w Sokołowie


13

Feliksów, Halinów, Nowa Wieś, Skrzany,

4

14.03.2013r. Godz. 17 00

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Sierakówku


14

Sierakówek – Kleniew,

Leśniewice – Lisica, Sieraków, Osiny, Stanisławów Skrzański

5

14.03.2013r. Godz. 17 00

remiza OSP w Sierakówku


15

Anielin, Kiełpieniec - Skoki - Mniszek, Marianów Sierakowski

3

15.03.2013r. Godz. 17 00 Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Sierakówku






 


Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane