W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Sołtysi Gminy Gostynin

XML

Lead

  WYKAZ SOŁTYSÓW GMINY GOSTYNIN 2019-2024 

L.P. NAZWISKO I IMIĘ SOŁTYSA ADRES
1. Racki Wojciech Anielin 26
2. Staniszewska Marzena Agnieszka Antoninów 8
3. Piotrowski Piotr Huta Nowa 16
4. Kowalski Krzysztof Baby Dolne 3
5. Mieszkalski Andrzej Baby Górne 17
6. Wojtaszewska Kinga Belno 24
7. Brzezińska Grażyna Białotarsk17
8. Komorowski Stanisław Bielawy 22
9. Fijałkowska Katarzyna Bierzewice 8
10. Balcerzak Bożena Budy Kozickie 31
11. Kołaczkowski Paweł Bolesławów 17
12. Kosiński Sławomir Choinek 15a
13. Jaworska Maria Dąbrówka 4
14. Szymańska Emilia Emilianów 32a
15. Zgierski Jacek Feliksów 25
16. Lewandowski Grzegorz Gaśno 25
17. Lemański Piotr Gorzewo 51A
18. Sztopel Jerzy Górki Pierwsze 8
19. Gientka Roman Górki Drugie 5
20. Szymczak Cezary Gulewo 2
21. Sulma Jolanta Halinów 18
22. Żebrowski Antoni Helenów 54
23. Tyrajski Grzegorz Jastrzębia 40
24. Solarska Elżbieta Jaworek 12
25. Szulczewska Teresa Józefków 60
26. Kłosiński Ireneusz Zaborów Nowy 23
27. Kieplin Zygmunt Kazimierzów 28
28. Matusiak Tomasz Kiełpieniec 19
29. Baraniak Bogumiła Sierakówek 21
30. Baranowska-Lemmen Zuzanna Karolina Klusek 18
31. Pasikowska Ewa Kozice 9a
32. Kaźmierczak Monika Krzywie 33
33. Radziejewska Maria Ruszków 3
34. Brzezińska Agnieszka Legarda 14a
35. Kołodziejski Marek Leśniewice 36
36. Nowacki Mirosław Lucień  12
37. Imbirczyk Jolanta Marianów Sierakowski  27
38. Mórawski Dariusz Miałkówek 20
39. Dymowski Jan Mysłownia 25
40. Baranowska Judyta Nagodów 28
41. Życiński Stanisław Stefan Niecki 3
42. Peda Renata Nowa Wieś 27
43. Wojtczak Dariusz Łokietnica 13
44. Paszotta Adam Osada 19
45. Olczyk Magdalena Osiny 11
46. Jędrzejczak Bożena Podgórze 5
47. Pirowska Małgorzata Rębów 11
48. Skibińska Marlena Rogożewek 14
49. Wieczorek Iwona Sieraków 42
50. Kuźnicki Jarosław Skrzany 22
51. Penkala Krzysztof Sokołów 25
52. Michalska Ewa Solec 10a
53. Michalak Marianna Stanisławów Skrzański 13
54. Podleśny Karol Stefanów 38c
55. Wojciechowska Monika Zaborów Stary 16a
56. Rybicka Agnieszka Zwoleń 26