W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Urząd Gminy Gostynin

ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
pow. gostyniński
woj. mazowieckie

tel.: +48 24 236 07 50
fax: +48 24 236 07 69

ePUAP: /nu6a6ae677/skrytka
e-mail: ug@gminagostynin.pl
Strona internetowa: www.gminagostynin.pl

NIP URZĘDU: 971-02-95-009
REGON URZĘDU: 610022854
NIP GMINY: 971-065-94-40

Rada Gminy Gostynin

Wersja strony w formacie XML

Skład

  Rady Gminy Gostynin

z wyszczególnieniem pełnionych funkcji w Radzie

(kadencja 2018 – 2023)


1. Piotrowski Piotr Paweł - Przewodniczący Rady Gminy Gostynin, e-mail: p.piotrowski@gminagostynin.pl

2. Balcerzak Marek - Wiceprzewodniczący Rady Gminy Gostynin, e-mail: m.balcerzak@gminagostynin.pl

3. Brudnowski Janusz Daniel - Wiceprzewodniczący Rady Gminy Gostynin, e-mail: j.brudnowski@gminagostynin.pl

4. Balcerzak Kamil - radny, e-mail: k.balcerzak@gminagostynin.pl

5. Dan-Liberadzka Mariola - radna, e-mail: m.dan-liberadzka@gminagostynin.pl

6. Kędzierska Renata - radna, e-mail: r.kedzierska@gminagostynin.pl

7. Lemański Piotr - radny, e-mail: p.lemanski@gminagostynin.pl

8. Michalska Ewa - radna, e-mail: e.michalska@gminagostynin.pl

9. Murawski Roman - radny, e-mail: r.murawski@gminagostynin.pl

10. Nowacki Mirosław - radny, e-mail: m.nowacki@gminagostynin.pl

11. Penkala Krzysztof - radny, e-mail:  k.penkala@gminagostynin.pl

12. Solarski Marek Janusz - radny, e-mail: m.solarski@gminagostynin.pl

13. Sulma Jolanta Elżbieta - radna, e-mail: j.sulma@gminagostynin.pl

14. Tyszkiewicz Elżbieta - radna, e-mail:  e.tyszkiewicz@gminagostynin.pl

15. Wasiński Stanisław Zdzisław - radny, e-mail: s.wasinski@gminagostynin.pl

Rada Gminy Gostynin

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane