Posiedzenie Komisji Skarg Wniosków i Petycji w dniu 2 lutego 2026 r. o godz. 15:15
Zapraszam na posiedzenie Komisji Skarg Wniosków i Petycji, które odbędzie się w dniu 2 lutego 2026 r. o godz. 15:15 w sali posiedzeń Urzędu Gminy Gostynin.
Proponujemy następujący porządek posiedzenia:
1. Przyjęcie sprawozdania z działalności Komisji Skarg, Wniosków i Petycji za 2025 rok.
2. Sprawy bieżące i różne.
Przewodniczący Komisji
Tomasz Artur Witkowski
Na podstawie art.25 ust.1 pkt 3 ustawy z 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym (t.j.tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 1153) pracodawca obowiązany jest zwolnić radnego od pracy zawodowej w celu umożliwienia mu brania udziału w pracach organów gminy.